Zgrzewanie folii bezpośrednio u klienta

Prowadzimy usługi w zakresie zgrzewania folii bezpośrednio na obiekcie u klienta, może to być basen kąpielowy, oczku wodnym lub jakaś inny obiekt do uszczelnienia. Nasze doświadczenie gwarantuje klientowi idealne dopasowanie folii do kształtu zbiornika, dzięki czemu unikamy niepotrzebnych naprężeń, załamań oraz fałd, co przekłada się zarówno na efekt końcowy, jak i również na trwałość uszczelnienia basenu jak i uszczelnienia oczka wodnego.

Do zgrzewania folii używamy szwajcarskich zgrzewarek firmy LEISTER, które gwarantują nam wieczyste połączenie poszczególnych fragmentów folii. Na wykonaną przez nas usługę zgrzewania folii jak i na folię wystawiamy wówczas aż 10 letnią gwarancję, która świadczy o jakości oraz fachowym montażu. Działamy na terenie całego kraju, więc dojazd do klienta nie stanowi dla nas żadnego problemu, a przy większych zbiornikach dojazd GRATIS!!!

Zgrzewanie płachty o określonym wymiarze

Klient może zamówić u nas płachtę foliową o określonym wymiarze. W takim przypadku zostanie ona zgrzana na podany wymiar i wysłana bezpośrednio na adres odbiorcy. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Posiadamy umowy z firmami kurierskimi OPEK oraz SIÓDEMKA więc przesyłka dotrze do Państwa szybko i po bardzo atrakcyjnej cenie! Przy tym rozwiązaniu należy brać pod uwagę wagę folii gdzie 1m2 folii 1,1mm waży 1,5kg, przykładowo płachta o wymiarach 10m x 10m będzie ważyła 150kg!

Wykonujemy również z foli wkłady

Przykładowe projekty wykonane przez naszą firmę

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy projektujące i wykonujące baseny, oczka wodne. Z naszej strony zapewniamy dobrą współpracę i dobre ceny.

Masz pytania lub potrzebujesz szybkiej wyceny?