Kontakt

Adres:

Master-Fol
ul. Słoneczna 9
97-221 Rokiciny

Tel.: 505-150-568
Fax.: 44 726-03-38
e-mail: biuro@master-fol.pl
NIP: 7731796431
Nasze projekty

Polecamy


 

Producent folii PCV


Folie basenowe / folie hydroizolacyjne / folie do oczek wodnych / folie dachowe

Szanowni klienci chcielibyśmy bardzo serdecznie powitać Was na naszej stronie internetowej, która powstała by przede wszystkim usprawnić współpracę z firmą Master-fol. Znajdziecie tutaj całą gamę naszych produktów i aktualnie świadczonych usług. Zachęcamy gorąco do wysyłania zapytań na nasz kontakt e-mailowy i zapewniamy, że odpowiemy bardzo szybko, rzeczowo i wyczerpująco. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony, przeglądania proponowanej przez nas oferty i składania zamówień.

Firma Master-Fol Jest firmą produkcyjno-handlową-usługową zajmującą się wytwarzaniem produktów takich jak: folia PVC, folia basenowa, folia hydroizolacyjna. Na bazie tych produktów proponujemy szeroki zakres usług w postaci zgrzewania folii na różnych obiektach. Produkowana przez nas folia PVC znajduje szerokie zastosowanie w hydroizolacji, budownictwie oraz ogrodnictwie. Jest produkowana o wielu kolorach oraz grubościach.  Chcielibyśmy zaproponować Państwu produkty tj:

 • Folia do oczek wodnych
 • Folia basenowa
 • Folia do zbiorników retencyjnych
 • Folia do uszczelnienia zbiorników wodnych
 • Folia do uszczelnienia składowisk odpadów
 • Folia do wałów i kanałów przeciwpowodziowych
 • Folia do wysypisk śmieci
 • Folia do płyt pod stację paliw oraz izolacji parkingów samochodowych
 • Folia do zbiorników P/Poż
 • Folia do suteryn, tarasów, piwnic, balkonów, stropów i fundamentów
 • Folia do do izolacji tunelów, przejść podziemnych i części podziemnych budowli
 • Geowłókniny

Oczko wodne Basen

Zgrzewanie folii na obiekcie lub na wymiar

Zgrzewarka LEISTER

Nasza firma zajmuje się zgrzewaniem folii bezpośrednio na  obiektach, dzięki temu folia PVC  jest znakomicie dopasowana do podłoża. Przyczynia się to bezpośrednio do zwiększenia trwałości  uszczelnienia jak  również  zwiększa  komfort  użytkowania.
Uszczelniamy  Baseny kąpielowe, zbiorniki wodne, oczka wodne, tarasy, piwnice, wysypiska śmieci  itp
Możemy wykonać dla klienta płachtę z  folii o dowolnym wymiarze  i wysłać ją na podany w zamówieniu adres.
Na indywidualne  zamówienie z folii PCV  możemy  wykonać wkłady  do basenów  kąpielowych,  studni, szamb, kanałów samochodowych oraz inne nietypowe zlecenia.

Folia zgrzewana jest profesjonalnym sprzętem szwajcarskiej firmy Leister

 

Baseny kąpielowe

Baseny kąpielowe

Wykonujemy kompleksową usługę uszczelniania basenów kąpielowych, usługa polega na montażu geowłókniny, kątowników oraz  folii. Obrabiamy również skimery dysze oraz oświetlenie basenowe. Baseny wyceniane  są indywidualnie więc jeśli masz basen to  śmiało dzwoń  lub pisz, a my jak  najszybciej  Ci  go  wycenimy. Nasza  firma  wykonuje  zlecenia  na  terenie  całej  Polski,  zapewniamy profesjonalny i rzetelny montaż  na  wszystkich  obiektach. Czas oraz miejsce jest dokładnie ustalanie z  kontrahentem.  Staramy się dostosować do potrzeb klienta a dzięki młodej kadrze usługa wykonana jest szybko i sprawnie. Nasze  folie  basenowe  dostępne  są  w  szerokiej  gamie   kolorów, mozajek  oraz  grubości  dzięki  temu  każdy  klient  znajdzie  coś odpowiedniego dla siebie   

 

Folia do oczek wodnych

Folia na oczka wodne

Jak Państwu z pewnością wiadomo oczko wodne wymaga odpowiedniej jakości folii do oczek wodnych tak by zachować jak największą szczelność zbiornika wodnego. Dlatego chcemy Państwu zaoferować produkowaną przez nas folię do oczek wodnych. Folia ta produkowana jest o grubości 0,5mm; 0,7mm; 1,1mm; 1,5mm. W trakcie produkcji folii do oczek wodnych dodane zostały włókna poliestrowe, które uzbrajają folię dzięki temu np. folia 0,7mm ma podobne właściwości jak folia 1mm, a cena jest niższa!!!

Nasza folia do oczek wodnych posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji WE 1488-CPD-0101 oraz Deklaracja Zgodności WE NR 03/ZW/10.

Nie wydziela szkodliwych substancji i jest obojętna dla ryb roślinności wodnej oraz wszelkich innych stworzeń żyjących. Folia ta jest bardzo wytrzymała na wszelkie niesprzyjające warunki: uszkodzenia mechaniczne, spowodowane mrozem, oraz na promienie UV. Nasze tworzywo dzięki swojej dużej elastyczności łatwo się układa w szerokim zakresie temperatur co sprawia, że folia idealnie dopasowuje się do podłoża oczka wodnego bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. Jeśli masz oczko wodne lub staw do uszczelnienia to zadzwoń lub napisz do nas a pomożemy Ci dobrać odpowiednią grubość folii do uszczelnianego obiektu. Możemy zgrzać folię bezpośrednio na obiekcie jak również możemy przygotować płachtę folii o wymiarach z zamówienia i wysłać ją do Ciebie.

Cennik oraz specyfikacja folii do oczek wodnych

Folie olejoodporne

Folie olejoodporne

Do naszej szerokiej  gamy  ofert  zalicza  się  również folia  PVC olejoodporna,  która  wykazuje  ogromną  odporność na ziałanie  roztworów  kwasu siarkowego,  chlorku  sodu  oraz  wszelkich innych  chemikaliów.  Folia  ta  jest trudno zapalna i samo gasnąca co sprawia, że jest idealna do izolacji narażonych na działanie bitumów i olejoodpornych materiałów. Nie wymaga konserwacji, jest odporna na kwaśne deszcze, korzenie roślin i czynniki atmosferyczne a  jej elastyczne pokrycie gwarantuje szczelność przy każdej pogodzie, odporna na odkształcenia i wszelkie wibracje.
Wszystkie zalety folii olejoodpornej sprawiają, że jest idealna do izolacji stacji paliw, kotłowni olejowych,  warsztatów, tuneli, składowisk odpadów itp.. Oczywiście oferujemy również zgrzewanie folii na zleconych obiektach.

Cennik oraz specyfikacja folii olejoodpornej


Folia Hydroizolacyjna

Folia hydroizolacyjna

Ta folia PCV przeznaczona jest do wykonywania geomembran,zbiorników  P/POŻ, zbiorników retencyjnych, składowisk odpadów, wałów przeciwpowodziowych, jest niezbędna tam gdzie jest konieczne pewne uszczelnienie. Folia posiada wszystkie niezbędne aprobaty oraz atesty dopuszczające ją do stosowania w przemyśle oraz budownictwie. Oczywiście  jesteśmy  w  stanie  dla  Państwa  uszczelnić  każdy  zbiornik bez względu czy jest wymurowany pod  ziemią czy wykopany w ziemi. Obrabiamy króćce rur z folii PCV, studzienki itp.,aby wykluczyć jakikolwiek wyciek. Folia hydroizolacyjna produkowana jest w wielu grubościach i możemy ją Państwu zgrzać na obiekcie jak i w płachcie na wymiar z zamówienia

Cennik oraz specyfikacja folii hydroizolacyjnych

 

Folie fundamentowe

Folia fundamentowa

Folia fundamentowa master fol  jest produktem polskim, charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością. Znakomicie sprawdza się przy zastosowaniu jako izolacja pozioma ław fundamentowych, murłat, jak również ścianek działowych. Folia wykonana jest z miękkiego PVC, co wpływa na jej elastyczność również w niskich temperaturach. W pełni eliminuje stosowanie dodatkowych izolacji ławy fundamentowej (np. papy, lepiku). Zapewnia idealną szczelność. Posiada bardzo dużą wytrzymałość na przebicie.

 

 

Przykładowe projekty wykonane przez firmę Master-Fol

folia basenowa folia basenowa folia basenowa folia fundamentowa folia fundamentowa folia fundamentowa folia na zbiornik wodny folia na zbiornik wodny folia na zbiornik wodny folia na zbiornik wodny folia na zbiornik wodny folia na zbiornik wodny

copyright © 2010-2011 MASTER-FOL.pl
folia do oczka wodnego | folia do basenów | folia PVC | PCV | LDPE | HDPE | folia ogrodowa | folia budowlana | folia przemysłowa