Zbiorniki do nawadniania

W Polsce ze względu na  znaczną ilość pól uprawnych, systemy nawadniające cieszą się rosnącą popularnością. Jednak by te systemy mogły dobrze pracować często potrzeba jest zamontowanie specjalnych zbiorników do nawadniania. Możemy wyróżnić 2 rodzaje zbiorników nawadniających z blachy stalowej lub zbiorniki naziemne.

 

Zbiorniki stalowe wykonane z blachy falistej umożliwiają gromadzenie wody w celu nawadniania lub utrzymania odpowiedniej rezerwy wodnej w razie potrzeby. Dodatkowo zbiorniki takie mogą służyć do napowietrzania wody lub jej ogrzewania. Można je wykorzystywać do zbierania wody opadowej przez drenaż lub odsączanie wody opadowej. Zbiorniki te można również zaryć tak by zabezpieczyć je przed zabrudzeniami z zewnątrz.

 

Zbiorniki naziemne to tryb zbiornika wykonanego w gruncie z uszczelnieniem specjalnymi foliami hydroizolacyjnymi PVC  wraz z zabezpieczeniem brzegów przed osunięciem lub podmyciem. Posiadamy szeroki zakres  folii i geomembran hydroizolacyjnych do zbiorników nawadniających.

Więcej informacji kontakt:

tel. 505-150-568
email biuro@master-fol.pl